NEPREMEŠKAJTE – Krásny 3-izbový byt v Novostavbe NA PREDAJ v Trnave Trnavský kraj

175 000 €
Typ nehnuteľnosti: Byty
Plocha (M 2)
73
Izby
3

Popis

Realitná kancelária HERMES estate s.r.o. Vám ponúka na predaj krásny a svetlý 3 izbový byt s balkónom a parkovacím miestom o výmere 73m2 na Mikovíniho v Trnave.

Byt sa predáva bez zariadenia.
Byt pozostáva z troch obytných miestnosti, ktorým sa rozumie : vstupná chodba, obývacia izba spojená s kuchyňou, 2x spacia izba, kúpeľňa s vaňou a samostatné wc.
V byte sa už nachádzajú podlahy z dreveného masívu, ktoré veľmi pekne oživujú priestor a dodávajú prijemnejší pocit. Byt je kompletne vymaľovaný a tak isto sú namontované aj svietidlá. Ďalej sa v byte nachádza kompletne zariadená kúpeľňa. Sanita- nemecká smaltovaná vaňa Kaldewei, Duravit, WC Duravit od Dizajnera Starck, batérie umývadlové a podomietkové značky HANSGROHE. Dlažba- taliansky výrobca ABK celofarbená gresová keramika.
Byt sa nachádza na 5 poschodí bytového domu s výťahom.
Parkovanie v garáži bytového domu.
Byt:
– 3 izbový, úžitková plocha 73m2,
– svetlý byt
– podlahy z masívu
– priestranný balkon
Výhody:
– parkovacie miesto v garázi bytového domu
– občianska vybavenosť v okolí
– ľahká a rýchla prístupnosť do mesta a okolia

Lokalita: Byt sa nachádza v bytovej výstavbe na Mikovíniho v Trnave. V okolí sa nachádzaju potraviny, materská škôlka, škola, športoviská, súkromne dentálne centrum. Výborná dopravná dostupnosť kamkoľvek do mesta aj do prírody. Výborné napojenie na rýchlostnú cestu R1 a dialnicu D1.

Je možnosť si nadštandartne zariadit tento 3 izbový byt podľa poskytnutého vizuálu, kde sú použite veľmi kvalitné materialý.
Kovania- Portugálsky výrobca TUPAI

Cena: 175 000 EUR

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie Nás neváhajte kontaktovať.

KONTAKT :
0908675821